



Värmefläkt Emerio1800W Termostat Keramiskt Element
286 kr
30 dagars prisgaranti

1800W Termostat Keramiskt Element
286 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Med denna lilla värmefläkt får ni en riktigt skön värme tack vare den keramiska värmedelen. Så låt er ej luras av det smidiga formatet då värmen den avger är förbluffande stor.
Specifikationer
- 2 valbara värmenivåer
- Justerbar termostat
- Ventilationsfunktion
- Tippbrytare
- Indikatorlampa
- 2 valbara värmenivåer
- Justerbar termostat
- Ventilationsfunktion
- Tippbrytare
- Indikatorlampa
Egenskaper
| Varumärke | Emerio |
|---|---|
| Art.Nr. | FH-106145 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | FH-106145 |
| Produkttyp | Värmefläkt |
| Höjd | 14,2 cm |
| Längd | 18 cm |
| Bredd | 26 cm |
| EAN-nr | 7350034663010 |