Värmefläkt Termo 2 kW
574 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2 kW
574 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TermoBeskrivning
Portabel värmefläkt i metall, 2000W och IP x4.
Portabel värmefläkt för tillfällig uppvärmning av garage, förråd eller liknande. Effekt 2000W. Godkänd för användning i våtutrymmen IP-klass x4. Matt svart finish och utrustad med ett stabilt handtag som gör den lätt att flytta.
Recensioner
Nina AVerifierad köpare
för 4 år sedanSom förväntat och perfekt i växthus.
+ Bra i växthus
Ann-ChristineVerifierad köpare
för 5 år sedanDen funkar perfekt i mitt växthus.
Rebecca HVerifierad köpare
för 6 år sedanFungerar perfekt till växthus
Egenskaper
| Varumärke | Termo |
| Art.Nr. | 570024 |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Bredd | 220 mm |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Svart |
| Djup | 225 mm |
| Höjd | 285 mm |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Material | Metall |
| Anslutning | Stickpropp |
| EAN-nr | 7350051207020 |

