Värmefläkt Tristar 2000W Keramiskt Element Tippskydd
789 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2000W Keramiskt Element Tippskydd
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Keramisk tornvärmare med svängfunktion och tippskydd. Snygg digital keramisk värmare på 2 000 W med justerbar termostat, svängfunktion, tre justerbara inställningar. (två värmeinställningar och ett friskluftsläge) och tippskydd. Den ger garanterad mysfaktor! Oscillerande område 75°.
Varumärke
TristarBeskrivning
Keramisk tornvärmare med svängfunktion och tippskydd. Snygg digital keramisk värmare på 2 000 W med justerbar termostat, svängfunktion, tre justerbara inställningar. (två värmeinställningar och ett friskluftsläge) och tippskydd. Den ger garanterad mysfaktor! Oscillerande område 75°.
Specifikationer
- Tippskydd
- Wattförbrukning 2000 W
- Värmeelement PTC keramisk
- Värmeinställningar 1400/2000 W
- Justerbar termostat
- Överhettningsskydd
- Integrerade handtag
- Dimension 26 x 26 x 61 cm
- Tippskydd
- Wattförbrukning 2000 W
- Värmeelement PTC keramisk
- Värmeinställningar 1400/2000 W
- Justerbar termostat
- Överhettningsskydd
- Integrerade handtag
- Dimension 26 x 26 x 61 cm
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
| Art.Nr. | KA-5088 |
| Bredd | 173 mm |
| Montering | Nej |
| Färg | Vit |
| Djup | 216 mm |
| Höjd | 644 mm |
| Produkttyp | Värmefläkt |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 8712836970151 |




