



Värmefläkt Tristar2000W
249 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Elvärmare (Värmefläkt) med 3 justerbara inställningar, och justerbar termostat. En enkelt hanterbar värmefläkt som sprider härlig värme genom luften. Fläkten kan även användas utan värmefunktion. Med handtaget är den lättflyttad till önskad plats.
Specifikationer
- Effekt 2000 W
- 3 st Inställningar
- Värmeinställningar 1000/2000 W
- Fläktläge för frisk luft
- Justerbar termostat
- Överhettningsskydd
- Integrerade handtag
- Effekt 2000 W
- 3 st Inställningar
- Värmeinställningar 1000/2000 W
- Fläktläge för frisk luft
- Justerbar termostat
- Överhettningsskydd
- Integrerade handtag
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
|---|---|
| Art.Nr. | KA-5037 |
| Bredd | 272 mm |
| Montering | Nej |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Värmefläkt |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 136 mm |
| Höjd | 228 mm |
| EAN-nr | 8713016050373 |
