





Värmefläkt TristarPro Elvärmare 3000W IP24
899 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Robust professionell fläktvärmare med en effekt på 3 000 W. Den justerbara termostaten tillsammans med de 3 justerbara inställningarna kan ställas in efter användarens behov. 3 justerbara inställningar - 3 000 W.
Specifikationer
- Handtaget gör denna värmare enkel att flytta
- Effekt 3000 W
- Justerbar termostat
- 3 st inställningar
- Värmeinställningar 1500 / 3000 W
- IP-klass IP24
- Luftflöde 340 m³/h
- Fläktläge för frisk luft Ja Justerbar vinkel 120 °
- Integrerade handtag
- Dimension 25,5 x 20 x 30,5 cm
- Handtaget gör denna värmare enkel att flytta
- Effekt 3000 W
- Justerbar termostat
- 3 st inställningar
- Värmeinställningar 1500 / 3000 W
- IP-klass IP24
- Luftflöde 340 m³/h
- Fläktläge för frisk luft Ja Justerbar vinkel 120 °
- Integrerade handtag
- Dimension 25,5 x 20 x 30,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
|---|---|
| Art.Nr. | KA-5061 |
| Bredd | 352 mm |
| Montering | Nej |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Värmefläkt |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 236 mm |
| Höjd | 273 mm |
| EAN-nr | 8713016051448 |
