




Våtrumselement AdaxVPS10 med Bluetooth388 mm, 230 V
1 273 kr3 762 kr
Spara 66 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd
Spänning

VPS10 med Bluetooth
388 mm, 230 V1 273 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Våtrumselement Adax VPS10 med Bluetooth är en radiator med elektoniskt termostat som är godkänd för våt-/badrum. VPS10 har en yttemperatur på max 60 grader och det automatiska överhettningsskyddet, vilket gör det både säkert och barnvänligt.
Med sin kompakta storlek samt lågtemperade yta så passar den i både badrum och på den lilla toaletten. Nu i uppdaterad version med möjlighet att göra veckoprogram i Adax appen via Bluetooth uppkoppling.
VPS är dubbelisolerad och IP 24C klass II med 5 års garanti.
Övrigt
- Elektronisk termostat med Bluetooth
- Max 60°C yttemperatur
- Stänksäker (IP 24)
- Godkänd för våt/badrum
- Dubbelisolerad (Cl.II)
- 5 års garanti
VPS är dubbelisolerad och IP 24C klass II med 5 års garanti.
Övrigt
- Elektronisk termostat med Bluetooth
- Max 60°C yttemperatur
- Stänksäker (IP 24)
- Godkänd för våt/badrum
- Dubbelisolerad (Cl.II)
- 5 års garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
|---|---|
| Art.Nr. | 8501468 |
| Bredd | 388 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 400 W |
| Typ | VPS1004 BT 230V |
| Vikt | 1,98 kg |
| Färg | Vit |
| Utförande | Låg (30-50 cm) |
| Material | Stål |
| Serie | VPS10 |
| Djup | 95 mm |
| IP-Klassning | IP24 |
| EAN-nr | 7040667810614 |
