Våtrumselement Adax VPS10 med Bluetooth542 mm, 400 V
Rek. pris 1 799 kr
1 284 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
542 mm
Spänning:
400 V

VPS10 med Bluetooth
542 mm, 400 V
1 284 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Våtrumselement Adax VPS10 med Bluetooth är en radiator med elektoniskt termostat som är godkänd för våt-/badrum. VPS10 har en yttemperatur på max 60 grader och det automatiska överhettningsskyddet, vilket gör det både säkert och barnvänligt.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Våtrumselement Adax VPS10 med Bluetooth är en radiator med elektoniskt termostat som är godkänd för våt-/badrum. VPS10 har en yttemperatur på max 60 grader och det automatiska överhettningsskyddet, vilket gör det både säkert och barnvänligt.
Med sin kompakta storlek samt lågtemperade yta så passar den i både badrum och på den lilla toaletten. Nu i uppdaterad version med möjlighet att göra veckoprogram i Adax appen via Bluetooth uppkoppling.
VPS är dubbelisolerad och IP 24C klass II med 5 års garanti.
Övrigt
- Elektronisk termostat med Bluetooth
- Max 60°C yttemperatur
- Stänksäker (IP 24)
- Godkänd för våt/badrum
- Dubbelisolerad (Cl.II)
- 5 års garanti
VPS är dubbelisolerad och IP 24C klass II med 5 års garanti.
Övrigt
- Elektronisk termostat med Bluetooth
- Max 60°C yttemperatur
- Stänksäker (IP 24)
- Godkänd för våt/badrum
- Dubbelisolerad (Cl.II)
- 5 års garanti
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 5 dagar sedanLevererar jämn värme.
JeanVerifierad köpare
för 3 veckor sedanFick ett 400V element, vilket ga inte beställt.Slulle naturligtvis vara 230V vilket ju nästan alla bostäder har. Elwementet står nu oanvänt i sin originalförpackning och till ingen nytta alls.
Stellan EVerifierad köpare
för 2 månader sedanPassade perfekt med befintliga konsoller. Snabb och smidig leverans
Kenneth SVerifierad köpare
för 3 månader sedanBra element för våtrum
ARVerifierad köpare
för 4 månader sedanPrisvärd element och passar utmärkt till mindre stora toaletter
Dan OVerifierad köpare
för 5 månader sedanAllt var bra
MattiasVerifierad köpare
för 6 månader sedanFungerar bra hittills.
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 8501473 |
| Bredd | 542 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Spänning | 400 V |
| Effekt/prestanda | 600 W |
| Produkttyp | VPS1006 BT 400V |
| Vikt | 2,97 kg |
| Färg | Vit |
| Djup | 95 mm |
| Utförande | Låg (30-50 cm) |
| IP-Klassning | IP24 |
| Material | Stål |
| Serie | VPS10 |
| EAN-nr | 7040667840628 |



