Fläkt Einhell GE-CF 18/2200 Li - Solo Sladdlös utan Batteri
Nyhet
669 kr
499 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

GE-CF 18/2200 Li - Solo Sladdlös utan Batteri
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den sladdlösa fläkten GE-CF 18/2200 Li från Einhell ger inte bara en frisk fläkt. Den sladdlösa apparaten kan användas var som helst och ger luftflöde eller fördelning och utbredning av luft. Fläkten ingår i Power X-Change-familjen. Batteriet kan användas i över 200 Einhell-apparater.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Den sladdlösa fläkten GE-CF 18/2200 Li från Einhell ger inte bara en frisk fläkt. Den sladdlösa apparaten kan användas var som helst och ger luftflöde eller fördelning och utbredning av luft. Fläkten ingår i Power X-Change-familjen. Batteriet kan användas i över 200 Einhell-apparater.
Den sladdlösa fläkten är kompakt och bärbar och kan användas så väl inomhus som utomhus. Inställning på fläkthuvudet kan ske steglöst. Tack vare en mängd fastsättningsmöjligheter kan den användas universellt. Det finns tre steg för inställning av luftflödet. Med ett 5,2 AH PXC-batteri är det möjligt med upp till 18 timmars gångtid. Levereras utan batteri och laddare (kan köpas separat).
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 3408035 |
| Bredd | 203 mm |
| Spänning | 18 V |
| Höjd | 270 mm |
| Längd | 280 mm |
| Typ | Sladdlös fläkt |
| Användningsområde | DIY |
| Vikt | 1,19 kg |
| EAN-nr | 4006825665253 |





