Filterlåda Östberg Flf 125
Rek. pris 3 594 kr
fr.1 850 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flf 125
1 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tillverkad av galvaniserad stålplåt. FLF kan förses med tre olika påsfilter i följande filterklasser G4, F5 och F7. Filter beställs separat.
Varumärke
ÖstbergBeskrivning
Tillverkad av galvaniserad stålplåt. FLF kan förses med tre olika påsfilter i följande filterklasser G4, F5 och F7. Filter beställs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Östberg |
| Bredd | 212, 262 mm |
| Färg | Stål |
| Material | Galvaniserad stålplåt |
| Serie | FLF |
| Djup | 535, 555 mm |
| Höjd | 205, 235 mm |
| Rökrörsanslutning diameter | 125, 160 mm |
| Kanaldimension | 125, 160 mm |
