Påsfilter Östberg Heru 50/75/90/100 S F5
Rek. pris 1 081 kr
560 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Heru 50/75/90/100 S F5
560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dessa filter passar i HERU energiåtervinningsaggregat. Filtret fungerar både för till- respektive frånluft. Filterklass F5.
Varumärke
ÖstbergBeskrivning
Dessa filter passar i HERU energiåtervinningsaggregat. Filtret fungerar både för till- respektive frånluft. Filterklass F5.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Östberg |
| Art.Nr. | 1250123 |
| Bredd | 196 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 366 mm |
| Serie | HERU |
| Filterklass | F5 |
| EAN-nr | 7331445027110 |
