Värmekabel DEVI DEVIflex 10TLängd: 8 m, Effekt: 80 W
789 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
8 m

DEVIflex 10T
Längd: 8 m, Effekt: 80 W
789 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIflex™ 10T värmekabel, förläggning i golvbruk, bygghöjd 7 mm.
Miljöanpassad och metermärkt värmekabel för förläggning i golvbruk under t.ex. klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering. Kabeln limmas mot underlaget med smältlim och spacklas in enligt bruktillverkarens rekommendationer. Vid användning under klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv skall temperaturen begränsas enligt golvtillverkarens rekommendationer. Komplettera med DEVIcell™ värmeplatta.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8971003 |
| Längd | 8 m |
| Effekt/prestanda | 80 kW |
| Effekt | 80 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 6,9 mm |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466223543 |

