Värmekabel DEVI DEVIkit™ 10TLängd: 30 m, Effekt: 300 W
2 599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
30 m

DEVIkit™ 10T
Längd: 30 m, Effekt: 300 W
2 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIkit™ 10T (DTIR) värmekabel-kit inkl polarvita elektroniska termostaten DEVIreg™ Touch.
Miljöanpassad, metermärkt kabel för förläggning i golvbruk som under klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering. Bygghöjd 4 mm. DEVIkit™ 10T (DTIR) är godkänd för förläggning direkt på brännbart material. Kabeln fästes på primat underlag med smältlim och spacklas sedan enligt bruktillverkarens anvisningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8977472 |
| Längd | 30 m |
| Area | 3 m² |
| Effekt/prestanda | 300 kW |
| Area | 3 m2 |
| Effekt | 300 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 4 mm |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Ja |
| EAN-nr | 5703466238820 |

