Värmekabelmatta DEVI DEVImat™ Free 150TLängd: 4 m, Effekt: 300 W
1 702 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
4 m

DEVImat™ Free 150T
Längd: 4 m, Effekt: 300 W
1 702 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

DEVImat™ Free 150T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk på underlag av betong, till exempel klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVImat™ Free 150T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk på underlag av betong, till exempel klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering.
Miljöanpassad, bygghöjd 3 mm. DEVImat™ Free 150 (DTIF) är endast godkänd för förläggning på underlag av betong. Mattan rullas ut på primat underlag och spacklas sedan enligt bruktillverkarens anvisningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8978072 |
| Längd | 4 m |
| Area | 2 m² |
| Effekt/prestanda | 300 kW |
| Area | 2 m2 |
| Effekt | 300 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 3 mm |
| Typ | Värmekabelmatta |
| Bredd | 500 mm |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466203385 |
