




Golvvärme EbecoThermoflex Kit 500 med EB-Therm 5005,4 m2
3 372 kr5 613 kr
Spara 40 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Area

Thermoflex Kit 500 med EB-Therm 500
5,4 m23 372 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvvärme Ebeco Thermoflex Kit 500 med EB-Therm 500 är golvvärme på en självhäftande matta för öppna, regelbundna ytor. Detta paket innehåller EB-Therm 500 med färgdisplay och flera individuellt anpassningsbara energisparprogram. Termostaten är enkel att hantera och installera. Mattan kan klippas och vinklas och har en bygghöjd på 4 mm. Installationen går smidigt då du inte behöver mäta c/c-avstånd eller fixera kabeln. Golvvärmen installeras på golvkonstruktioner av betong, gips- eller spånskiva. Installera ditt golvvärmesystem med Thermo Board för ett energisnålt system.
Varumärke
Beskrivning
Golvvärme Ebeco Thermoflex Kit 500 med EB-Therm 500 är golvvärme på en självhäftande matta för öppna, regelbundna ytor. Detta paket innehåller EB-Therm 500 med färgdisplay och flera individuellt anpassningsbara energisparprogram. Termostaten är enkel att hantera och installera. Mattan kan klippas och vinklas och har en bygghöjd på 4 mm. Installationen går smidigt då du inte behöver mäta c/c-avstånd eller fixera kabeln. Golvvärmen installeras på golvkonstruktioner av betong, gips- eller spånskiva. Installera ditt golvvärmesystem med Thermo Board för ett energisnålt system.
Komplettera din golvvärme med Isoleringsskiva Ebisol, finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Ebeco |
|---|---|
| Art.Nr. | 8961107 |
| Area | 5,4 m2 |
| Längd | 2,5 m |
| Serie | Foil Kit |
| Typ | Golvvärme el |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 120 W |
| Termostat | Ja |
| Tjocklek | 4 mm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7330778611072 |

