Golvvärmekabel Arredo
fr.915 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Golvvärmekabel Arredo
915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvvärmekabel Arredo är en flexibel golvvärmekabel som endast är 4 mm tunn samt lätt och följsam att lägga. Ger en jämn ekonomisk värmefördelning i rummet och får våta golv att torka snabbare. Dessutom slipper du damm då golvvärme till skillnad från radiatorer inte orsakar någon luftrörelse.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Golvvärmekabel Arredo är en flexibel golvvärmekabel som endast är 4 mm tunn samt lätt och följsam att lägga. Ger en jämn ekonomisk värmefördelning i rummet och får våta golv att torka snabbare. Dessutom slipper du damm då golvvärme till skillnad från radiatorer inte orsakar någon luftrörelse.
Golvvärme från Arredo är svensktillverkat med 10 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Area | 2, 9, 18, 3,5, 4,5, 5,5, 6,5 m2 |
| Längd | 20, 25, 30, 35, 45, 55, 65, 90, 180 m |
| Spänning | 230 V |
| Tjocklek | 4 mm |
| Typ | Golvvärme el |
| Termostat | Nej |
| Area | 2, 3, 9, 18, 2,5, 4,5, 5,5, 6,5 m² |
| Effekt/prestanda | 200, 250, 300, 450, 550, 650, 900 W |
| Antal | 2, 3, 9, 2,5, 4,5, 5,5, 6,5 m²/frp |
| Effekt | 200, 250, 300, 350, 450, 550, 650, 900 W |

