Spårskiva LK Systems HeatFloor 22 för Vattenburen Golvvärme
Rek. pris 539 kr
306 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

HeatFloor 22 för Vattenburen Golvvärme
306 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spårskiva LK Systems HeatFloor 22 är en golvspånskiva (22 mm) med spont på alla fyra sidor. Skivan har tre spår c/c 200 mm för LK Systems universalrör (16 mm). Spårskivan ska kompletteras med LK Systems värmefördelningsplåt 16/190. Bygghöjd inklusive rör: 22 mm.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Spårskiva LK Systems HeatFloor 22 är en golvspånskiva (22 mm) med spont på alla fyra sidor. Skivan har tre spår c/c 200 mm för LK Systems universalrör (16 mm). Spårskivan ska kompletteras med LK Systems värmefördelningsplåt 16/190. Bygghöjd inklusive rör: 22 mm.
LK Systems HeatFloor 22 är inte bara en spårad spånskiva, utan en lösning för att förbättra ditt hem. Den är designad för att optimera värmeledningseffektiviteten i ditt hem, vilket resulterar i en jämnare värmefördelning och en mer behaglig inomhusmiljö. Dessutom är den lätt att installera med LK Systems universala rör. Oavsett om du renoverar ett gammalt hem eller bygger ett nytt, är LK Systems HeatFloor 22 en smart investering för att skapa ett mer energieffektivt och bekvämt hem.
Fördelar: Spårskiva LK Systems HeatFloor 22 för Vattenburen Golvvärme
- Optimerar värmeledningseffektiviteten
- Lätt att installera med universala rör
- Bidrar till ett behagligt inomhusklimat
Fördelar: Spårskiva LK Systems HeatFloor 22 för Vattenburen Golvvärme
- Optimerar värmeledningseffektiviteten
- Lätt att installera med universala rör
- Bidrar till ett behagligt inomhusklimat
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2418902 |
| Kategori | Tillbehör golvvärme |
| Färg | Trä/natur |
| Funktion | Vattenburen golvvärme |
| Höjd | 22 mm |
| Längd | 1800 mm |
| Typ | Spårad spånskiva |
| Vikt | 16 kg |
| Bredd | 600 mm |
| RSK-nr | 2418902 |
| EAN-nr | 7331590019732 |
