Spårskiva LK Systems Heatfloor 22 P7
Rek. pris 631 kr
394 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Heatfloor 22 P7
394 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spårskivan har spont på alla fyra sidor. Spårskivan har rörspår cc 200 mm anpassade för LK Värmefördelningsplåt 16 och LK Universalrör/LK Golvvärmerör dim 16.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Spårskivan har spont på alla fyra sidor. Spårskivan har rörspår cc 200 mm anpassade för LK Värmefördelningsplåt 16 och LK Universalrör/LK Golvvärmerör dim 16.
Bygghöjd inkl. rör 22 mm.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2419271 |
| Funktion | Vattenburen golvvärme |
| Höjd | 22 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Spårad spånskiva |
| Vikt | 16 kg |
| Bredd | 620 mm |
| RSK-nr | 2419271 |
| EAN-nr | 7331590025887 |

