Rumsgivare Danfoss ESM-11
Rek. pris 925 kr
812 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

ESM-11
812 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DanfossBeskrivning
Temperaturgivare för rumstemperatur samt anliggningsgivare för rör. 2-ledaranslutning på plint.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 5386247 |
| Utförande | Min-/maxtemperatur -30°C/+50°C, För ECL Comfort Pt 1000 |
| IP-Klassning | IP32 |
| Typ | Anliggningsgivare |
| Material | Flermaterial |
| Bredd | 51 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Djup | 76 mm |
| Vikt | 0,04 kg |
| Max Temperatur | 100 °c |
| Färg | Grå |
| RSK-nr | 5386247 |
| EAN-nr | 5702421011478 |

