Termostat Uponor SPI Trådbunden för Golvvärme 24V
1 264 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

SPI Trådbunden för Golvvärme 24V
1 264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Termostat Uponor SPI är en termostat med en effekt på 24V och med måtten 74 x 74 mm. Modellen är trådbunden och ersätter tidigare trådbundna termostater som exempelvis Wirsbo Electronic och Wirsbo Cosy rumstermostat.
Varumärke
UponorBeskrivning
Termostat Uponor SPI är en termostat med en effekt på 24V och med måtten 74 x 74 mm. Modellen är trådbunden och ersätter tidigare trådbundna termostater som exempelvis Wirsbo Electronic och Wirsbo Cosy rumstermostat.
Uponor SPI termostat är designad för att maximera din golvvärmes potential. Dess trådbundna design gör installationen smidig och säker. Med sin moderna teknologi är den ett utmärkt val för att uppgradera äldre termostater. Dessutom har den en elegant vit design som smälter in i alla heminredningar. Med Uponor SPI kan du enkelt justera din golvvärme för att skapa en behaglig och energieffektiv inomhusmiljö.
Fördelar: Termostat Uponor SPI Trådbunden för Golvvärme 24V
- Optimerar golvvärmens effektivitet
- Enkel installation med trådanslutning
- Modern ersättning för äldre modeller
Fördelar: Termostat Uponor SPI Trådbunden för Golvvärme 24V
- Optimerar golvvärmens effektivitet
- Enkel installation med trådanslutning
- Modern ersättning för äldre modeller
Recensioner
Peter HVerifierad köpare
för 2 år sedanBra när gamla Wirsbo termostaten går sönder. Enkel att montera.
Susann QVerifierad köpare
för 2 år sedanNy rumstermostat fungerar utmärkt som utbytes till tidigare Wirsbo. Snabb och bra support också via epost.
Jan CVerifierad köpare
för 2 år sedanHej Termostaterna fungerar perfekt, glad över att jag hittade nya som passade till min gamla anläggning från 2008
Egenskaper
| Varumärke | Uponor |
| Art.Nr. | 1061163 |
| Färg | Vit |
| Anslutning | Tråd |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 74 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Termostat |
| Bredd | 74 mm |
| RSK-nr | 5398297 |
| EAN-nr | 7321500056124 |
