Packningssats Raychem IP44 till SENZ WIFI
Rek. pris 228 kr
178 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

IP44 till SENZ WIFI
178 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Packningssats Raychem IP44 till SENZ WIFI är en packningssats som passar Raychem IP44 till SENZ WIFI för att höja IPI-klassen på golvvärmetermostat SENZ WIFI från IP21 till IP44.
Varumärke
RaychemBeskrivning
Packningssats Raychem IP44 till SENZ WIFI är en packningssats som passar Raychem IP44 till SENZ WIFI för att höja IPI-klassen på golvvärmetermostat SENZ WIFI från IP21 till IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Raychem |
| Art.Nr. | 1244-017779 |
| Färg | Svart |
| Typ | Packningssats |
| Bredd | 83 mm |
| Kategori | Tillbehör golvvärme |
| Höjd | 83 mm |
| Djup | 1,5 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| EAN-nr | 5414506018332 |
