Ställdon Danfoss Amv Öka/Minska
fr.4 605 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Amv Öka/Minska
4 605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DanfossBeskrivning
Ställdon Ventilmotor AME / AMV
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Färg | Svart/Vit |
| Typ | Ventilmotor |
| Material | Aluminium/Plast |
| Bredd | 83, 155 mm |
| Anslutning | Märkesbundet |
| Serie | AMV10, AMV30 |
| Höjd | 64, 121 mm |
| Vikt | 0,63, 1,576 kg |
| Djup | 107, 120 mm |

