Ställdon LK Systems
Rek. pris 875 kr
fr.472 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ställdon LK Systems
472 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Ställdon LK Systems används för individuell rums-/zonindelning till LK Systems värmekretsfördelare.
Detta ställdon finns i flera utföranden.
Recensioner
Fredrik LVerifierad köpare
för 2 år sedaninga problem. mina har funkat i 12 år och nu får jag byta ut en efter en = vad jag kan förvänta mig.
Ian SVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkade bra för mig.
Michael LVerifierad köpare
för 2 år sedanAllt funkade bra.
Sten HVerifierad köpare
för 2 år sedanProdukten var exakt den jag ville ha, pratade med en mycket hjälpsam person i butiken i mölndal. Artiklen fanns inte i butiken men den kom hem på tre dagar. Monteringsmässigt inga som helst problem.
RichardVerifierad köpare
för 2 år sedanLätt installation och har efter det fungerat felfritt
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Färg | Hvit |
| Kategori | Tilbehør gulvvarme |
| Passar till | Til varmekretsfordeler |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| Typ | Rør & Rørdeler |
| Effekt | 1,8 W |
| Spänning | 24, 230 V |
| Utförande | 230V AC, 24V AC, VKF 24V AC/DC |

