Täckfront Ebeco Termostat EB-ThermAntracit
Rek. pris 266 kr
182 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracit

Termostat EB-Therm
Antracit
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Täckfront Ebeco Termostat EB-Therm är en utbytbar front som passar i ramsystemen Schneider Exxact i färgerna Antracit och Metallic, ELKO Plus/RS i färgerna Alu och Black samt ELJO Trend.
Varumärke
EbecoBeskrivning
Täckfront Ebeco Termostat EB-Therm är en utbytbar front som passar i ramsystemen Schneider Exxact i färgerna Antracit och Metallic, ELKO Plus/RS i färgerna Alu och Black samt ELJO Trend.
OBS! Ram ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ebeco |
| Art.Nr. | 8581618 |
| Färg | Antracit |
| Höjd | 18 mm |
| Typ | Täckfront |
| Bredd | 55 mm |
| Kategori | Tillbehör golvvärme |
| Serie | EB-Therm 205 |
| Djup | 55 mm |
| EAN-nr | 7330778816187 |
