Värmefördelningsplåt LK Systems 16/280
Rek. pris 134 kr
90 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

16/280
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

LK Värmefördelningsplåt i 0,45 mm aluminium anpassad för LK Universalrör dim 16. Plåten kan längdanpassas med hjälp av 3 st knäckanvisningar. Värmefördelningsplåten används till LK Spårskiva EPS 30/50/70 mm vid rörförläggning c/c 300 mm. Materialåtgång, ca 2,8 st/m2.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
LK Värmefördelningsplåt i 0,45 mm aluminium anpassad för LK Universalrör dim 16. Plåten kan längdanpassas med hjälp av 3 st knäckanvisningar. Värmefördelningsplåten används till LK Spårskiva EPS 30/50/70 mm vid rörförläggning c/c 300 mm. Materialåtgång, ca 2,8 st/m2.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2988870 |
| Färg | Aluminium |
| Typ | Värmefördelningsplåt |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 280 mm |
| Djup | 1150 mm |
| Höjd | 17 mm |
| RSK-nr | 2988870 |
| EAN-nr | 7331590057543 |
