Luftrenare Coway Airmega MightySvart
2 990 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Airmega Mighty
Svart
2 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Coway Airmega Mighty är en högkvalitativ luftrenare som använder avancerad filtreringsteknik för att effektivt ta bort ett brett spektrum av luftburna föroreningar från ditt hem. Med en CADR på 421m3/h kan den rena luften i rum upp till 109m2. Som en del av Mightys fyrstegsfiltreringsprocess överför Vital Ion-teknologin elektronladdningar till molekylerna utan att skapa ozon, vilket underlättar infångningen och avlägsnandet av skadliga partiklar i luften. Denna funktion kan kopplas på eller av manuellt.
Varumärke
CowayBeskrivning
Coway Airmega Mighty är en högkvalitativ luftrenare som använder avancerad filtreringsteknik för att effektivt ta bort ett brett spektrum av luftburna föroreningar från ditt hem. Med en CADR på 421m3/h kan den rena luften i rum upp till 109m2. Som en del av Mightys fyrstegsfiltreringsprocess överför Vital Ion-teknologin elektronladdningar till molekylerna utan att skapa ozon, vilket underlättar infångningen och avlägsnandet av skadliga partiklar i luften. Denna funktion kan kopplas på eller av manuellt.
Recensioner
KianVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt effektiv luftrenare som drar igång automatiskt med hjälp av sensorn. Den får ett väldigt bra luftflöde med låg ljudnivå. Vi är väldigt nöjda
+ Hög Luftflöde och låg ljudnivå
- Inte världens snyggaste
Egenskaper
| Varumärke | Coway |
| Art.Nr. | AP-1512HH |
| Färg | Svart |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Maximal rumstorlek | 109 m2 |
| Decibelnivå | 53,8 dBa |
| Timerfunktion | Ja |
| Vikt | 5,9 kg |
| Bredd | 466 mm |
| Luftflöde | 421 m3/h |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Luftrenare |
| EAN-nr | 8809239758704 |




