Luftrenare Smartmi P1Svart
1 557 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
FilterFilter SmartMi ZMFL-P1-A
399 kr
P1
Svart
1 557 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Smartmi Air Purifier P1 är en kraftfull luftrenare som rengör luften i hemmet på bara någon minut. Med en filtrering på 99,9% tar Air Purifier P1 bort allt från pollen, bakterier och andra skadliga ämnen från luften. Med en smidig LED HD display håller du enkelt koll på luftens tillstånd och kvalité.
Varumärke
SmartmiBeskrivning
Smartmi Air Purifier P1 är en kraftfull luftrenare som rengör luften i hemmet på bara någon minut. Med en filtrering på 99,9% tar Air Purifier P1 bort allt från pollen, bakterier och andra skadliga ämnen från luften. Med en smidig LED HD display håller du enkelt koll på luftens tillstånd och kvalité.
Egenskaper
| Varumärke | Smartmi |
| Art.Nr. | FJY6005EU |
| Färg | Svart |
| Höjd | 360,5 mm |
| Längd | 220 mm |
| Max Rumstorlek | 17,5-30 m2 |
| Ljudnivå | 49 dBa |
| Effekt | 30 W |
| Timerfunktion | Ja |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Spänning | 230 V |
| HEPA-filter | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Typ | Luftrenare |
| EAN-nr | 6970403201714 |






