Värmekabel Grøntklima m/termostat 75W/ 1,5m
769 kr
30 dagars prisgaranti

m/termostat 75W/ 1,5m
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
GrøntklimaBeskrivning
Värmekabel CNF (50W/m) 75W / 1,5 + 1m med en termostat.
Egenskaper
| Varumärke | Grøntklima |
| Art.Nr. | 1310164 |
| Typ | Värmekabel |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 0,116 kg |
| EAN-nr | 7090044992044 |

