Bänkgaller Fresh AluminiumAluminium, 600x80 mm
Rek. pris 275 kr
214 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
600x80 mm
Material:
Aluminium
Färg:
Aluminium

Aluminium
Aluminium, 600x80 mm
214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Bänkgaller Fresh Aluminium är ett bänkgaller tillverkad av strängsprutad aluminium. Det är avsett för interiört bruk. På baksidan finns ribbor för infästning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Bänkgaller Fresh Aluminium är ett bänkgaller tillverkad av strängsprutad aluminium. Det är avsett för interiört bruk. På baksidan finns ribbor för infästning.
Recensioner
AKLVerifierad köpare
för 2 månader sedanDom är bra
Benjamin SVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar perfekt ovanför kylen, både snygg och tålig!
+ Snygg och tålig
- Har endast spännfäste
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 424037 |
| Dimension | 600x80 mm |
| Typ | Bänkgaller |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 80 mm |
| Färg | Aluminium |
| Tillverkarens Art.Nr. | 478060 |
| Håltagningsmått | 562x65 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 20 mm |
| RSK-nr | 8758433 |
| EAN-nr | 7318114780606 |
