Galler Fresh EGB RostfriØ100 mm
Rek. pris 275 kr
212 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
100 mm

EGB Rostfri
Ø100 mm
212 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Galler Fresh EGB Rostfri är en cirkulär utvändig ventilationshuv/-galler i rostfritt stål med attraktiv design som passar på den moderna fasaden. Anslutning direkt mot ventilationskanal. Den kan användas för en mängd olika applikationer och levereras med insektsnät och tillhörande skruv för montering.
Varumärke
FreshBeskrivning
Galler Fresh EGB Rostfri är en cirkulär utvändig ventilationshuv/-galler i rostfritt stål med attraktiv design som passar på den moderna fasaden. Anslutning direkt mot ventilationskanal. Den kan användas för en mängd olika applikationer och levereras med insektsnät och tillhörande skruv för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 408067 |
| Diameter | 100 mm |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 451090 |
| Bredd | 140 mm |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | EGB |
| Typ | Ventilationsgaller |
| EAN-nr | 7318114510906 |
