Ventilgaller Fresh Kvadratisk Med StosØ100/145x145 mm, Svart
Rek. pris 277 kr
200 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
100 mm
Bredd:
145 mm
Färg:
Svart

Kvadratisk Med Stos
Ø100/145x145 mm, Svart
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ventilationsgaller Fresh är ett galler med insektsraster och stos. Avsedda att användas på utvändig vägg, försett med försänkta skruvhål för skruvmontage.
Varumärke
FreshBeskrivning
Ventilationsgaller Fresh är ett galler med insektsraster och stos. Avsedda att användas på utvändig vägg, försett med försänkta skruvhål för skruvmontage.
Gallret är tillverkat av UV-beständig konstruktionsplast, tillgänglig i olika färger.
Passar till modulrör 188010, 661050 samt 661080
Skruvhålens hålbild passar Täckplatta 18 och 20
Passar till modulrör 188010, 661050 samt 661080
Skruvhålens hålbild passar Täckplatta 18 och 20
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 422786 |
| Dimension | 100 mm |
| Typ | Ventilgaller |
| Material | Metall |
| Bredd | 145 mm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 145 mm |
| Storlek | 145x145 mm |
| EAN-nr | 7318114410060 |
