Ventilgaller Fresh Skåp D50 4-pack
Rek. pris 99 kr/frp
fr.75 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Skåp D50 4-pack
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ventilgaller Fresh Skåp D50 4-pack är ett rundgaller i plast Ø50 mm med stos Ø42 mm. Det har en ram på baksidan försedd med fästrillor för enkel montering. Det är bara att trycka in i den runda håltagningen.
Varumärke
FreshBeskrivning
Ventilgaller Fresh Skåp D50 4-pack är ett rundgaller i plast Ø50 mm med stos Ø42 mm. Det har en ram på baksidan försedd med fästrillor för enkel montering. Det är bara att trycka in i den runda håltagningen.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Diameter | 50 mm |
| Färg | Aluminium, Svart, Vit |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 500196, 500198, 500200 |
| Material | ABS plast, Plast |
| Typ | Galler, Ventilgaller |
| Bredd | 90 mm |
| Håldiameter | 42 mm |
