Ventilgaller Fresh Utan StosAluminum, 155X155 mm
Rek. pris 123 kr
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
155X155 mm
Material:
Aluminiumplåt
Färg:
Aluminium

Utan Stos
Aluminum, 155X155 mm
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
FreshBeskrivning
Ventilgaller Fresh Utan Stos är ett fyrkantsgaller metall med skruvfäste utan stos.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 422572 |
| Dimension | 155X155 mm |
| Typ | Galler |
| Material | Aluminiumplåt |
| Bredd | 155 mm |
| Färg | Aluminium |
| Tillverkarens Art.Nr. | 471654 |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 155 mm |
| EAN-nr | 7318114716544 |

