




Golvbrunnssil BlücherWaterLine Galler ViennaGolvbrunnssil Blücher WaterLine Galler Vienna 800 mm
507 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Längd

WaterLine Galler Vienna
Golvbrunnssil Blücher WaterLine Galler Vienna 800 mm 507 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Gör din duschränna från BLÜCHER WaterLine personlig med golvbrunnsil Vienna som ger ett stilrent och exklusivt intryck som harmonierar med det valda klinkergolvet.
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
|---|---|
| Art.Nr. | 697.003.080 |
| Längd | 732 mm |
| Bredd | 49,5 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Waterline |
| Höjd | 1 mm |
| RSK-nr | 7121724 |
