


Blandarfäste HafaDesign DoldSvart, cc-mått: 160 mm, M26X1,5 16PEX
Rek. pris 1 750 kr
!
1 225 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
CC-mått
Anslutning

Design Dold
Svart, cc-mått: 160 mm, M26X1,5 16PEX1 225 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Blandarfäste Hafa Design Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1423144 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | M26X1,5 16PEX |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
| Material | Zink, Blyfri AZH-mässing |
| Serie | Design |
| Typ | Blandarfäste |
| Höjd | 54 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 210 mm |
| RSK-nr | 8265283 |
| EAN-nr | 7330027143644 |



