Blandarfäste Hafa Design DoldBorstad Mässing, cc-mått: 150 mm, G20 15PEX
2 200 kr
1 650 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
CC-mått:
150 mm
Anslutning:
G20 15PEX

Design Dold
Borstad Mässing, cc-mått: 150 mm, G20 15PEX
1 650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blandarfäste Hafa Design Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Varumärke
HafaBeskrivning
Blandarfäste Hafa Design Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Recensioner
Tomas NVerifierad köpare
för 2 år sedanEtt väl fungerande blandarfäste.
+ Gör sitt jobb.
- Lätt att beställa fel, stäm av med rörmokare innan.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1423519 |
| Färg | Borstad Mässing |
| CC-mått | 150 mm |
| Djup | 34 mm |
| Anslutning | G20 15PEX |
| Yta | Borstad |
| Montering | Skruvas |
| Höjd | 54 mm |
| Material | Zink, Blyfri AZH-mässing |
| Serie | Design |
| Typ | Blandarfäste |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 210 mm |
| RSK-nr | 8265066 |
| EAN-nr | 7330027173467 |

