Blandarfäste Mora Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc Rund
fr.613 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc Rund
613 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MoraBeskrivning
Blandarfäste för utanpåliggande rördragning.
Anslutning M26x1,5 invändig gänga.
Recensioner
Mariette RVerifierad köpare
för 7 år sedanJättebra passade perfekt till duschen!
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | M26x1,5 |
| Höjd | 70 mm |
| Rördragning | Utanpåliggande |
| Serie | Fix |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Bredd | 230 mm |
| Modell | Med Föravstängning, Utan Föravstängning |

