Blandarfäste Mora för Dold Rördragning160 cc, 16 mm PEX-rör
Rek. pris 859 kr
538 kr
500 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
CC-mått:
160 mm
Anslutning:
För 16 mm PEX-rör

för Dold Rördragning
160 cc, 16 mm PEX-rör
500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MoraBeskrivning
Blandarfäste för dold rördragning med väggtätning och skruvar.
Dokument
Recensioner
Eric MVerifierad köpare
för 2 veckor sedanOscarVerifierad köpare
för 2 år sedan* bra kvalitet * enkel att montera
Ebbe JVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerar som tänkt
Sofie VVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga! Tekniskt vet jag inget om fästena för rörmokaren satte in dom åt oss. Men de passar bra till våra takduschset =)
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 632421 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Rördragning | Dold |
| Anslutning | För 16 mm PEX-rör |
| Diameter | 16 mm |
| Typ | Blandarfäste |
| Serie | Fix |
| Bredd | 230 mm |
| Höjd | 70 mm |
| RSK-nr | 8532073 |
| EAN-nr | 7391887167027 |


