Blandarfäste Svedbergs
fr.1 043 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Blandarfäste Svedbergs
1 043 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blandarfäste från Svedbergs som kan kombineras med alla badkars och termostatblandare 150 eller 160 cc. Passar till 16 mm pex rör.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Blandarfäste från Svedbergs som kan kombineras med alla badkars och termostatblandare 150 eller 160 cc. Passar till 16 mm pex rör.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Blyertssvart, Krom, Mattsvart |
| CC-mått | 150, 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Anslutning Vatten | G1/2 |
| Höjd | 60 mm |
| Material | Metall |
| Rördragning | Dold |
| Typ | Blandarfäste |
| Bredd | 210 mm |



