
Blandarfäste TapwellDesignline 16pex för 160 CCKrom
Rek. pris 895 kr
!
596 kr 617 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

Designline 16pex för 160 CC
Krom 596 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Blandarfäste Tapwell Designline 16pex för dold rördragning för 160 cc-blandare, 16 mm pex. Matcha färgen på blandarfästet med din blandare.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
|---|---|
| Art.Nr. | 9425498 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9425498 |
| Bredd | 210 mm |
| Anslutning | För 16 mm pex rör |
| Material | Mässing |
| Rördragning | Dold |
| Serie | Designline |
| Typ | Blandarfäste |









