Blandarfäste Trio Perfekta Design Line för Dold Rördragning 160 cc Svart
fr.833 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Design Line för Dold Rördragning 160 cc Svart
833 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blyfritt Mattsvart kvalitetsfäste för 160 cc blandare och dold rördragning. Blandarfästet är utformat för att passa i moderna våtrumsinteriörer och har ett stilrent utseende med rundade hörn. Ansluter med M26x1,5 till blandaren och demonterbara kopplingar och VVS-skruv ingår. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt. Skruvhål: 90cc. Design Line sortimentet är ett varierat utbud av formsäkra produkter utformade för moderna badrumsmiljöer.
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Blyfritt Mattsvart kvalitetsfäste för 160 cc blandare och dold rördragning. Blandarfästet är utformat för att passa i moderna våtrumsinteriörer och har ett stilrent utseende med rundade hörn. Ansluter med M26x1,5 till blandaren och demonterbara kopplingar och VVS-skruv ingår. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt. Skruvhål: 90cc. Design Line sortimentet är ett varierat utbud av formsäkra produkter utformade för moderna badrumsmiljöer.
Recensioner
Eva GVerifierad köpare
för 1 månad sedanFör Lång leveranstid
+ Lätt att montera
- Ingen
Heyam AVerifierad köpare
för 1 år sedanBra och fin.
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Färg | Mattsvart |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Design Line |
| Typ | Blandarfäste |
| Bredd | 210 mm |
| Anslutning | 12/15 mm Cu-rör, 15x2,5 mm PEX, 16x2,0-2,2 Pex, Alupex och Pb-rör |
