Blandarfäste Trio Perfekta För Dold Rördragning
fr.595 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Blandarfäste Trio Perfekta För Dold Rördragning för montage av duscharmaturer.
Blandarfästet finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Färg | Krom |
| Anslutning | För 12/15 Cu |
| Höjd | 60 mm |
| Material | Mässing |
| Rördragning | Dold |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 220 mm |
| CC-mått | 150, 160 mm |

