Blandarfäste Trio Perfekta För Dold Rördragning150 cc, För 12/15 Cu
595 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
CC-mått:
150 mm

För Dold Rördragning
150 cc, För 12/15 Cu
595 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Blandarfäste Trio Perfekta För Dold Rördragning för montage av duscharmaturer.
Blandarfäste Trio Perfekta 150 C/C dold rördragning. G3/4 europamodell. Kopplingar ingår i förpackningen. Mått: 220x60 mm inklusive VVS-skruv. 12/15 cu, förkromad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Art.Nr. | 193011 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 150 mm |
| Rördragning | Dold |
| Anslutning | För 12/15 Cu |
| Material | Mässing |
| Typ | Blandarfäste |
| Höjd | 60 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7320129734864 |

