Adapterrör LK Systems Minifördelare
Rek. pris 130 kr
126 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Minifördelare
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
LK Adapterrör används när LK Minifördelare utrustas med fyra stycken LK Termostatventilsats Mini.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2435229 |
| Dimension | G15 mm |
| Färg | Mässing |
| Djup | 100 mm |
| Material | Mässing |
| Typ | Förlängningsrör |
| Max Tryck | 6 bar |
| RSK-nr | 2435229 |
| EAN-nr | 7331590047421 |

