Clips Purus Ø40
23 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ø40
23 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Clips i plast för upphängning av Ø40 mm rör som klickas i fästet på rörclipsen. För snabb och enkel installation. C/v 35 mm.
Varumärke
PurusBeskrivning
Clips i plast för upphängning av Ø40 mm rör som klickas i fästet på rörclipsen. För snabb och enkel installation. C/v 35 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 3812924 |
| Färg | Vit |
| Djup | 56 mm |
| Fungerar till | För ett rör |
| Utförande | Enkel |
| Produkttyp | Rörklämma |
| Material | PP |
| Anslutning | Ø40 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Vikt | 0,017 kg |
| Bredd | 23 mm |
| RSK-nr | 3812924 |
| EAN-nr | 7391543520975 |

