Slanganslutning Gardena 38 mm
Rek. pris 49 kr
48 kr
44 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

38 mm
44 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gardena Slanganslutning 38 mm är idealisk för anslutning eller lagning av 38 mm (1 1/2") slangar. Optimal användning för pump-, pool-, eller dammområden.
Tack vare den UV-säkra återvunna plasten (mestadels från hushållsavfall) - är anslutningen slitstark och hållbar.
Varumärke
GardenaBeskrivning
Gardena Slanganslutning 38 mm är idealisk för anslutning eller lagning av 38 mm (1 1/2") slangar. Optimal användning för pump-, pool-, eller dammområden.
Tack vare den UV-säkra återvunna plasten (mestadels från hushållsavfall) - är anslutningen slitstark och hållbar.
Egenskaper
| Varumärke | Gardena |
| Art.Nr. | 1000777025 |
| Färg | Svart |
| Typ | Pump |
| Bredd | 7,3 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 970655101 |
| Längd | 7,5 cm |
| Höjd | 4,6 cm |
| Vikt | 0,052 kg |
| EAN-nr | 4066407003378 |
