Slangnippel Purus G25xØ15/17/20
29 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Slangnippel med G25 mutter och packning för anslutning av slang Ø15/17/20.
Recensioner
Hanna KVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar fint och stämde med beskrivningen.
Johan TVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar finfint till att ansluta tvättmaskinen. Kopplingsnippeln går att vända på och packning följer med.
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 8078065 |
| Färg | Vit |
| Djup | 75 mm |
| Fungerar till | För disk/tvättmaskinsanslutning |
| Utförande | Med mutter och packning |
| Produkttyp | Disk- och tvättmaskinsanslutning |
| Material | PP/EPDM |
| Anslutning | G25 |
| Bredd | 38 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| RSK-nr | 8078065 |
| EAN-nr | 7391543515353 |

