Presskoppling LK Systems PV Rak
Rek. pris 265 kr
fr.210 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

PV Rak
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Presskoppling för sammanfogning av LK PAL/LK PE-X Universalrör 20x2,0 mm och 25x2,3 mm samt kopparrör.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Presskoppling för sammanfogning av LK PAL/LK PE-X Universalrör 20x2,0 mm och 25x2,3 mm samt kopparrör.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Dimension | 25 x 22, 25 x CU28 mm |
| Färg | Mässing/Röd, Mässing/Vit |
| Material | Mässing |
| Max Temperatur | 60 °c |
| Tryck | 6 Bar |
| Typ | Presskoppling |
| Vikt | 0,084 kg |
| Storlek | 25 x 22 mm, 25 x CU28 mm |
