Täckbricka LK Systems Enkel Förkromad
Rek. pris 37 kr
fr.36 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Enkel Förkromad
36 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Täckbricka med centrumavstånd 45 mm. Brickan är delbar och passar rördiameter 16 mm.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Dimension | 16, 20 mm |
| Färg | Krom |
| Höjd | 12 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Täckbricka |
| Utförande | Enkel, Delbar |
| Bredd | 22,5, 22,25 mm |

