



Täckbricka LK SystemsEnkel Förkromad16 mm
37 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension
Beskrivning
Täckbricka med centrumavstånd 45 mm. Brickan är delbar och passar rördiameter 16 mm.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
|---|---|
| Art.Nr. | 1872388 |
| Dimension | 16 mm |
| Färg | Krom |
| Utförande | Enkel, Delbar |
| Material | Plast |
| Typ | Täckbricka |
| Bredd | 22,5 mm |
| Höjd | 12 mm |
| RSK-nr | 1872388 |
| EAN-nr | 7331590006336 |

