Beskrivning
Täckbricka med centrumavstånd 45 mm. Brickan är delbar och passar rördiameter 16 mm.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
|---|---|
| Art.Nr. | 1872389 |
| Dimension | 20 mm |
| Färg | Krom |
| Utförande | Enkel, Delbar |
| Material | Plast |
| Typ | Täckbricka |
| Bredd | 22,25 mm |
| Höjd | 12 mm |
| RSK-nr | 1872389 |
| EAN-nr | 7331590006350 |




